skip to Main Content

El Cor d’Horta i tots els seus membres associats us desitgem Bon Nadal

Arriben els últims dies de l’any, un any que ha estat difícil i molt complicat. Un any en el que hem hagut d’aprendre nous hàbits i costums per conviure de forma segura amb el virus que malauradament afecta a part de la població mundial.

La nostra entitat durant els dies més durs ha estat treballant i acompanyant al comerç de proximitat, a tots els autònoms i petites empreses que amb molt de dolor tancaven els seus negocis pel bé col·lectiu. 

El cor d’Horta ha treballat per mantenir els ànims, per donar suport, per mantenir informats, per escoltar…en definitiva per servir d’ajuda a tots els seus membres en els moments més difícils. 

Els nostres establiments han lluitat més que mai, per oferir-te el millor servei, adaptant-se a les noves circumstàncies, reinventant-se, però tot aquest esforç per part de la nostra entitat i sobretot per part dels seus membres,  no hagués tingut efecte sense el vostre suport.

Cada cop que heu decidit apostar per  la botiga de sota de casa, per la perruqueria en la que treballa el vostre veí, pel restaurant dels pares del company d’escola del vostre fill, cadascuna d’aquestes eleccions us han convertit en motors alça persianes dels nostres veins a peu de carrer, mantenint viu i for el teixit de barri.

Per aquest motiu, tots i cadascun dels membres de la nostra entitat i des del Cor d’Horta, us volem donar unes GRÀCIES majúscules, i us volem desitjar molt Bon Nadal amb l’esperança de que el 2021 ens deixi millors moments que aquest 2020.

Articles Relacionats

Back To Top